Náš team:

 RNDr. Vladimír Svoboda

Pan Vladimír Svoboda absolvoval fyziku pevných látek na Masarykově univerzitě. Poté působil v oblasti vývoje elektronových mikroskopů. Po roce 1989 působil střídavě jako poradce a výkonný manager v IT společnostech. Od roku 2002 se intenzivně zabývá problematikou firemních procesů. Působil v předních německých konzultačních společnostech IDS Scheer s.r.o. a UBK s.r.o. Spoluvytvářel know how společnosti SIVOP s.r.o.

ing. Michal Teplý

 

Pan Michal Teplý vystudoval strojní inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně. Poté působil v oblasti vývoje a testování zemědělských strojů (Zetor - ČR), vývoje a konstrukce vědeckých technologických zařízení (Česká akademie věd) a poté delší dobu pracoval ve vyšších manažerských pozicích u mezinárodních i Českých společností většinou s technickým a obchodním zaměřením (Delong Instruments – ČR, SMC Industrial Automation - Japonsko, KNORR-Bremse - Německo, PSM International – Velká Británie, MOSS logistics – ČR). Dále také realizoval vlastní investiční projekty v oblastech stavebnictví, realit a energetiky. Aktuálně se věnuje obchodu, poradenství a zprostředkování prodejů firem.

Zuzana Šťastná

 

Paní Zuzana Šťastná má ukončené střední vzdělání na Obchodní akademii v Brně. Pracovala v Reklamní agentuře jako administrativní pracovnice a účetní. Také působila jako hlavní asistentka finanční ředitelky a vedla účetnictví a celou administrativu v italské firmě, která se zabývá prodejem aut a náhradních dílů v Brně. Ve společnosti SIVOP s.r.o. poskytuje administrativní podporu projektům.